Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Save
eu: Gorde

en: Display
eu: Bistaratu

en: Block
eu: Blokea

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Fields
eu: Eremuak

en: Full
eu: Osoa

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: edit menu
eu: editatu menua

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: manage fields
eu: eremuak kudeatu

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: add link
eu: esteka gehitu

en: manage display
eu: aurkezpena kudeatu
