Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Save
is: Goym

en: Block
is: Blokkur

en: Menu name
is: Navn á valmynd
