Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ
