Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Menu link
hi: मेनू लिंक

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Full
hi: पूरा

en: Menu name
hi: मेनू नाम

en: manage fields
hi: फ़ील्ड्स का प्रबंधन

en: manage display
hi: प्रदर्शन का प्रबंधन
