Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
