Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Block
km: ប្លុក

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ
