Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Block
lv: Bloks

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Fields
lv: Lauki

en: Full
lv: Pilns

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: list links
lv: saišu saraksts

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: add link
lv: pievienot saiti

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu
