Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Save
nn: Lagre

en: Block
nn: Blokk

en: Fields
nn: Felt

en: list links
nn: Sjå lenkjer
