Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Save
pt: Guardar

en: Display
pt: Mostrar

en: Menu link
pt: Ligação de Menu

en: Fields
pt: Campos

en: Full
pt: Completo

en: Manage fields
pt: Gerir campos

en: Menu name
pt: Nome do menu

en: edit menu
pt: editar menu

en: Link title
pt: Titulo da ligação

en: Link path
pt: Caminho da ligação

en: list links
pt: listar ligações

en: manage fields
pt: gerir campos

en: Manage display
pt: Gerir exibição

en: add link
pt: adicionar ligação

en: manage display
pt: gerir exibição
