Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Save
ru: Сохранить

en: Display
ru: Отображение

en: Block
ru: Блок

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Fields
ru: Поля

en: Full
ru: Полный

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Menu name
ru: Название меню

en: edit menu
ru: редактировать меню

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: list links
ru: список ссылок

en: manage fields
ru: управление полями

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: add link
ru: добавить ссылку

en: manage display
ru: управление отображением

en: Field settings saved.
ru: Настройки поля сохранены.

en: Child links
ru: Дочерние ссылки
