Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Save
sv: Spara

en: Display
sv: Visa

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Fields
sv: Fält

en: Full
sv: Fullständig

en: Manage fields
sv: Hantera fält

en: Menu name
sv: Menynamn

en: edit menu
sv: redigera meny

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: list links
sv: visa länkar

en: manage fields
sv: hantera fält

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: add link
sv: lägg till länk

en: manage display
sv: hantera visning
