Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save
th: บันทึก

en: Display
th: แสดงผล

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล

en: Menu name
th: ชื่อเมนู

en: Link path
th: พาธลิงก์

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
