Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Save
uk: Зберегти

en: Display
uk: Показ

en: Block
uk: Блок

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Fields
uk: Поля

en: Full
uk: Повністю

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Menu name
uk: Назва меню

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: list links
uk: показати список посилань

en: manage fields
uk: керувати полями

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: add link
uk: додати посилання

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Child links
uk: Дочірні посилання
