Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Manage fields
bo: གནས་ཁོངས་ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: list links
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ

en: add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ
