Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Save
cs: Uložit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Fields
cs: Pole

en: Full
cs: Celé

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Menu name
cs: Název menu

en: edit menu
cs: upravit menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: list links
cs: seznam odkazů

en: manage fields
cs: správa polí

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: add link
cs: přidat odkaz

en: manage display
cs: správa zobrazení
