Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Save
cy: Cadw

en: Display
cy: Dangos

en: Block
cy: Bloc

en: Fields
cy: Meysydd

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen

en: Link title
cy: Pennwad dolen
