Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Save
eo: Konservu

en: Block
eo: Bloko

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Menu name
eo: Nomo de menuo

en: edit menu
eo: redaktu menuon

en: list links
eo: listigu ligilojn

en: manage fields
eo: agordu kampojn

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: add link
eo: aldonu ligilon

en: manage display
eo: agordu vidigilon
