Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Save
fa: ذخیره

en: Display
fa: نمایش

en: Block
fa: بلوک

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Fields
fa: فیلدها

en: Full
fa: کامل

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Menu name
fa: نام منو

en: edit menu
fa: ویرایش منو

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: list links
fa: لیست پیوندها

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: add link
fa: افزودن پیوند

en: manage display
fa: اداره نمایش
