Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Block
he: בלוק

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Fields
he: שדות

en: Full
he: מלא

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Menu name
he: שם תפריט

en: edit menu
he: עריכת תפריט

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Link path
he: נתיב הקישור

en: list links
he: הצגת קישורים

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: add link
he: הוספת קישור

en: manage display
he: ניהול תצוגה
