Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Save
hu: Mentés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Block
hu: Blokk

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Fields
hu: Mezők

en: Full
hu: Teljes

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Menu name
hu: Menünév

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: list links
hu: hivatkozások listázása

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

en: add link
hu: hivatkozás hozzáadása

en: manage display
hu: megjelenés beállítása
