Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Save
kk: Сақтау

en: Block
kk: Блок

en: Fields
kk: Өрістер

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: edit menu
kk: менюді өңдеу

en: list links
kk: сілтемелер
