Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Block
ku: بلۆک

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Menu name
ku: ناوی لیسته‌

en: list links
ku: لیستەی بەستەرەکان

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: add link
ku: زیادکردنی بەستەر
