Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Save
lt: Saugoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Block
lt: Blokas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Full
lt: Pilnas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: add link
lt: pridėti nuorodą

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas
