Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Display
mn: Харуулах

en: Block
mn: Хавтан

en: Menu name
mn: Цэсний нэр
