Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Display
nl: Weergeven

en: Block
nl: Blok

en: Menu link
nl: Menulink

en: Fields
nl: Velden

en: Full
nl: Volledig

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Menu name
nl: Menunaam

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: Link title
nl: Linktitel

en: Link path
nl: Linkpad

en: list links
nl: links weergeven

en: manage fields
nl: velden beheren

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: add link
nl: link toevoegen

en: manage display
nl: weergave beheren
