Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Save
oc: Enregistrar

en: Display
oc: Afichatge

en: Block
oc: Blòt

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Fields
oc: Camps

en: Full
oc: Complet

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: edit menu
oc: mofificar lo menú

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: list links
oc: far la lista dels ligams

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: add link
oc: apondre un ligam

en: manage display
oc: gerir l'afichatge
