Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Save
pl: Zapisz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Block
pl: Blok

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Fields
pl: Pola

en: Full
pl: Pełny

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: edit menu
pl: edytuj menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: list links
pl: wyświetl odnośniki

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: add link
pl: dodaj link

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem
