Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Save
fa: ذخیره

en: Display
fa: نمایش

en: Block
fa: قالبک

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Fields
fa: میدانها

en: Full
fa: کامل

en: Manage fields
fa: اداره میدان‌ها

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Link path
fa: آدرس واصلی

en: Manage display
fa: اداره نمایش
