Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Full
ro: Complet

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: edit menu
ro: editare meniu

en: Link path
ro: Cale legătută

en: list links
ro: listare legături

en: manage fields
ro: gestiune câmpuri

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: add link
ro: adăugare legătură

en: manage display
ro: administrare afişare
