Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz

en: Block
sl: Blok

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Menu name
sl: Ime menija

en: edit menu
sl: uredi meni
