Menu Item Fields (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Save
sq: Ruaj

en: Block
sq: Bllokuar

en: Menu name
sq: Emri i menusë

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
