Menu Item Fields (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Save
tr: Kaydet

en: Display
tr: Gösterim

en: Block
tr: Blok

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Full
tr: Tam

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Menu name
tr: Menü adı

en: edit menu
tr: menü düzenle

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: list links
tr: bağlantıları listele

en: manage fields
tr: alanları yönet

en: Manage display
tr: Görünümü yönet

en: add link
tr: bağlantı ekle

en: manage display
tr: görüntüyü yönet
