Menu Icons (7.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Position
ca: Posició

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: The preview image will be shown while editing the content.
ca: La previsualització de la imatge es mostra mentre s'edita el contingut.

en: Image style
ca: Estil de la imatge
