Menu Icons (7.x-3.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Position
es: Posición

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: The preview image will be shown while editing the content.
es: La vista previa de la imagen se mostrará al editar el contenido.

en: Image style
es: Estilo de imagen
