Menu Icons (7.x-3.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Position
tr: Konum

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: The preview image will be shown while editing the content.
tr: İçerik düzenlenirken ön izleme resmi görüntülenecektir.

en: Image style
tr: Resim stili
