Menu Icons (7.x-3.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Icon path
de: Pfad zum Symbol

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
de: Wenn Sie keinen direkten Zugriff auf den Server haben, verwenden sie dieses Feld, um das Icon hochzuladen.

en: Menu Icons
de: Menü-Symbole

en: The preview image will be shown while editing the content.
de: Das Vorschaubild wird beim Bearbeiten des Inhalts angezeigt.

en: Image style
de: Bildstil
