Menu Icons (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Position
nl: Positie

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
