Menu Icons (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Position
oc: Posicion

en: left
oc: equèrra

en: right
oc: dreita

en: The preview image will be shown while editing the content.
oc: La previsualizacion de l'imatge s'aficha mentre s'edita lo contengut.

en: Image style
oc: Estil d'imatge
