Menu Icons (7.x-3.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Position
uk: Позиція

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Icon path
uk: Шлях до піктограми

en: Menu icon settings
uk: Настроювання піктограми меню

en: If checked, the following icon will be used as background image for this menu item.
uk: Якщо включене, зазначена нижче піктограма буде використовуватися в якості фонового зображення для пункту меню.

en: Use an icon
uk: Використовувати піктограму

en: Check this if you want this icon to be used.
uk: Увімкніть, якщо хочете використовувати піктограму.

en: Path to the icon
uk: Шлях до піктограми

en: Upload a new icon image
uk: Завантажити нову піктограму

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
uk: Якщо у вас немає прямого доступу до сервера, використовуйте це поле для завантаження піктограми.

en: A Drupal path to the icon or image to use as a default.
uk: Шлях в Drupal до піктограми або зображення, яке буде використовуватися по-умовчанню

en: Max image resolution
uk: Максимальні розміри зображення

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Menu Icons default
uk: Іконки меню за замовчуванням
