Menu Icons (7.x-3.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Position
lv: Pozīcija

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Image style
lv: Attēla stils
