Menu Icons (7.x-3.0-beta3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Position
eo: Loko

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Icon path
eo: Vojo al bildsimbolo

en: Use an icon
eo: Uzu bildsimbolon

en: Path to the icon
eo: Vojo al bildsimbolo

en: Upload a new icon image
eo: Alŝutu novan bildon por bildsimbolo

en: Icon folder
eo: Dosierujo por bildsimboloj

en: Menu Icon settings
eo: Agordoj de menuaj bildsimboloj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Image default style
eo: Defaŭlta stilo de bildo
