Menu Icons (7.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Position
et: Asukoht

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: The preview image will be shown while editing the content.
et: Eelvaate pilti näidatakse sisu muutmise ajal.

en: Image style
et: Pildi stiil
