Menu Icons (7.x-3.0-beta3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: The preview image will be shown while editing the content.
hu: Az előnézeti kép lesz megjelenítve a tartalom szerkesztésekor.

en: Image style
hu: Képstílus
