Menu Icons (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Position
sk: Pozícia

en: left
sk: vľavo

en: right
sk: vpravo

en: The preview image will be shown while editing the content.
sk: Náhľad obrázku bude zobrazený počas úpravy obsahu.

en: Image style
sk: Štýl obrázka
