Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Position
da: Placering

en: bottom
da: bund

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: The preview image will be shown while editing the content.
da: Eksempelbilledet vises ved redigering af indholdet.

en: Image style
da: Billedformat
