Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Position
el: Θέση

en: bottom
el: κάτω

en: top
el: επάνω

en: left
el: αριστερά

en: right
el: δεξιά

en: The preview image will be shown while editing the content.
el: Η εικόνα προεπισκόπισης θα φαίνεται κατά την επεξεργασία του περιεχομένου.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
