Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: The preview image will be shown while editing the content.
fa: پیش نمایش تصویر هنگام ویرایش محتوا دیده خواهد شد.

en: Image style
fa: سبک تصویر
