Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Position
fi: Sijoitus

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: The preview image will be shown while editing the content.
fi: Esikatselukuva näytetään sisältöä muokattaessa.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
