Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Icon path
kn: ಚಿಹ್ನೆಯ ಮಾರ್ಗ
