Menu Icons (7.x-3.0-beta4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Position
lt: Pozicija

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
